Çalışma Saatlerimiz - Sat 8:00 - 19:00

Projelerimiz

Işıklı Tabela

  • Işıklı Tabela, görselliği artırmak amacı ile yapılışında farklı ışık türleri kullanılarak üretilen Tabela Modellerinden biridir. Dış mekanlarda, Bina girişlerinde, Çatılarda Kullanıldığı gibi İç Mekanlarda da kullanılmaktadır. Işıksız Tabela, gün ışığında görebileceğimiz alanlarda kullanılan Tabela Modellerinden biridir. İhtiyaç duyulması durumunda her alanda kullanılmaktadır.

Kapı Giriş Tabelası

  • Tüm tabela çeşitlerinde üstün tasarım kabiliyeti ve imalattaki özenli çalışmalar ile hizmet veren ajansımız, ileri teknoloji ürünü yazılımlarla desteklenen muhteşem çalışmalar yapmaktadır. Reklam sektöründeki geniş müşteri portföyümüz ve geçmiş tecrübelerimiz ışığında, tüm müşterilerimize ayrıcalıklı tasarımlar hazırlıyoruz.

Cephe Tabelası

  • Küçük ve orta esnafın ve büyük holdinglerinde tercih ettiği bir tabela çeşididir. Bina ve yerlerinin cephe yada duvarlarına cephe tabelaları hazırladığı gibi bina girişine de dış tabela tasarlanabilir ve ışıklı ve ışıksız olarak ikiye ayrılır. Tabela reklamcılığı çeşitlerinden cephe tabelaları gece, gündüz ve bütün hava şartlarına elverişli olup, ilk taktığınız gün gibi canlı duracaktır.

Fener Tabela

  • Fener tabela türü tabelalar spotlu olacak şekilde tercih edilebilecekleri gibi, yanlardan ışıklı şekilde de tercih edilebilirler. Eğer tabelanız içerisinde yazanların tüm gün müşterilerinize görünmesini istiyorsanız, bu durumda fener tabela tipi tabelalar kullanmanız gerekir.

Kutu Harf

  • Kutu harf tabela nedir soruna verebileceğimiz ilk yanıt kesinlikle, dışarıya çıktığınızda hemen hemen her yerde karşınıza çıkan tabela çeşidi diyebiliriz. Sadece harflerin olduğu bir sisteme sahip bu tabela çeşitleri birçok farklı malzemeden yapılmaktadır.

Ofis İçi Tabela

  • Ofis içi iç mekanda, bina girişlerinde, karşılama bankolarının arka kısımlarında kullanılır. İnternetten arama yapıldığında birçok modelde ofis tabelası örnekleri karşınıza çıkar. Genel olarak hangi modelin tercih edildiğine bakıldığında zeminsiz, ışıklı kutu harf olarak yapıldığı görülür.

Neon Tabela

  • Neon Tabelalar ateşte kıvrılarak yapılan neon çubuklarından faydalanılır. Bu çubuklar minik florasan camlardır. Tasarlanmış olan yazı ya da logonun ısıtılarak şekli verilmesinin ardından, içerisinde bulunan hava vakum yardımıyla çekilmektedir. Havası boşaltılan çubukların iç kısmına neon gazı ilave edilir ve bu gaz kırmızı renktir. Neon çubuklarının kırmızının dışındaki renklerle yanması için argon gazına ihtiyaç duyulmaktadır. Çünkü argon gazı beyaza renge yakındır.
Whatsapp'a Bağlan
Reklam216
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim ?