Çalışma Saatlerimiz - Sat 8:00 - 19:00

Işıklı Tabela

Işıklı Tabela Nedir ?

İşletmeniz için seçtiğiniz tabela, büyümeyi çeşitli şekillerde etkileyecektir. Bunu düşün. Pazarlama stratejileriniz, reklam kampanyalarınız ve hatta hedeflediğiniz insanlar bir şekilde tabelanızdan etkilenir. Bu nedenle, işaretlerinizin nasıl göründüğü söz konusu olduğunda yapmanız gereken en büyük şeylerden biri, onları aydınlatmayı seçip seçmemenizdir.

İç aydınlatmaya sahip bir seçeneğin yanı sıra, son kararınızı vermeden önce bilmeniz gereken ışıklı ve ışıksız tabelalar arasında farklılıklar vardır. Doğru seçimi yapmanıza yardımcı olmak için, ışıklı tabelalar hakkında düşünmeniz gereken her şey burada.

Işıklı Tabela Nedir ? Işıklı Tabelalar Hakkında Bilgiler

Işıklı tabelalar, dahili bir ışık kaynağıyla birlikte gelen reklam panoları, ekranlar ve diğer tabela türleridir. Genellikle yerel bina ve tabela kodu, bulunduğunuz yere bağlı olarak parlaklık seviyesini ve ışıklı tabelaların diğer öğelerini zorunlu kılar.

Işıklı işaretler, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli stillerde gelir:

Anıt işaretleri – sütunlara monte edilmiş bağımsız işaretler. İçeriden aydınlatıldığında, elektrikli bileşenler yapının kendi içinde muhafaza edilir veya yüzeye monte edilir.
Kanal harfi işaretleri – popüler hale aydınlatmalı stil de dahil olmak üzere çeşitli şekillerde monte edilebilen ve aydınlatılabilen harf şeklindeki boyutlu işaretler.
Yön/Navigasyon işaretleri – Kabine (veya kutuya), işaretin bazı kısımlarını veya tamamını aydınlatmak için LED elemanları eklenebilir, böylece gece ve gündüz daha görünür hale gelir.
Elektronik mesaj merkezleri ve LED okuma panoları – anıt işaretleri şeklinde, bağımsız veya duvarlara monte edilebilir. Bir TV ekranı gibi, bunlar genellikle dahili olarak aydınlatılır ve gün boyunca parlak görüntüler ve diğer haberleri görüntüler.
Bir tabelayı aydınlatmak için tabela üreticileri aşağıdaki son teknoloji ekipman ve malzemeleri kullanır:

Işık Yayan Diyotlar (LED) – uygun maliyetli, parlak ve çok sayıda renkte mevcut olan LED, 7/24 çalıştırılabilen güvenilir ve son derece güvenilir bir aydınlatma kaynağıdır.
Floresan ampuller – T12 ev tipi floresan ampulleri, T5 küçük ampulleri veya enerji tasarruflu T8 ticari ampulleri kullanabilirsiniz.
Kanal harfleri için bilgisayarlı ekipman – canlı, temiz tasarımlar yapmak için üreticiler, harfleri ve logoları tam olarak belirttiğiniz özelliklere göre kesebilen makineler kullanacak ve her şey parıldadığında harika görünmesini sağlayacaktır.
Tasarımınıza ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, LED yerine neon gibi çeşitli aydınlatma elemanları seçebilirsiniz. Seçeneklerinizi bizimle tartışmaktan çekinmeyin.

Işıklı Tabelaların Faydaları
İşte ışıklı tabela kullanmanın faydaları:

Gün boyunca artan görünürlük
Artan görünürlük nedeniyle pazarlama kampanyalarının artan erişimi
Hedef müşterilerin ve yoldan geçenlerin dikkatini kolayca çeker
Uzun mesafelerde ışıksız işaretlere göre daha görünür ve sis ve yağmur da dahil olmak üzere sert hava koşullarında kesilir
İç mekanlarda acil durum işaretleri, LED ekranlar ve sanat eseri olarak kullanılabilir

Whatsapp'a Bağlan
Reklam216
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim ?